Kodu > Teenindus > Miks valida YUANDA PSA hapniku generaator

YDGET.com pühendavad tootmise, tarnimise ja ekspertidega tegelevad   ainulaadne PSA hapnikutootmisseade, mis on täiesti automaatne ja vajab madalat tootmiskulusid. Need taimed on väga nõutavad klaasitööstuses, lõõtsas tööstuses ja terasetööstuses. Pakume klientidele usaldusväärseid ja hõlpsasti paigaldatavaid seadmeid, mis on etendustes väga tõhusad. Need taimed läbivad eri kvaliteedikontrolli protsessi, mis tagab klientidele parimad tulemused. Klient saab kasutada neid kvalitatiivseid seadmeid vastavalt nende vajadustele ja nõuetele.
* Kõrge hapniku puhtus
PSA hapniku genereerimisjaamad võimaldavad saavutada kõrge puhtusastmega hapnikku suruõhust. See hapniku puhtus võib tagada ka krüogeensüsteemide abil, kuid need on tunduvalt keerukamad ja põhjendatud ainult suurte tarbimiskuludega. Hapniku genereerijad kasutavad z MS (zoliet molekulaarsõel) tehnoloogiat, et toota pidevalt väga kõrge puhtusastmega hapnikku ja neid saab kasutada ka sisemiste kompressoritega või ilma.
* Madalad tegevuskulud
Ajakohaste õhu eraldamise taimede asendamise tõttu on lämmastikoksiidi tootmine peaaegu 50% suurem.
Hapnikugeneraatorite toodetud hapniku netokulu on oluliselt väiksem kui villitud või veeldatud hapniku maksumus.
* Hapniku generaatorid loovad vähem mõju keskkonnale
Hapnikgaasi tekitamine on jätkusuutlik, keskkonnasõbralik ja energiatõhus lähenemisviis puhta, puhta ja kuiva hapnikgaasi saamiseks. Võrreldes krüogeenset õhujaotust eraldava elektrijaotusega ja energia, mis on vajalik vedelate hapniku transportimiseks taimelt rajatisse, tekitab tekkiv hapnik vähem energiat ja loob palju vähem kasvuhoonegaase.

 

Yuanda KOB seeria PSA hapniku generaator
3.1 Spetsifikatsioon:
1) Puhtus: 28 ~ 95%
2) mahutavus: 1 ~ 3000 Nm3 / h
3) Rõhk välja: 0,1 ~ 0,6 Mpa (saadaval ka 0,6-15,0 MPa)
4) Kastepunkt: <-45 °="">
5) Tüüp: Rippma
6) kaubamärk: Yuanda
7) Päritolu: Hangzhou, Zhejiang, Hiina
8) Tarneaeg: 20-50 päeva
3.2 Toote omadused
1. Täielik automaatika
Kõik süsteemid on ette nähtud hapnikuvajaduse automaatseks käitamiseks ja automaatseks reguleerimiseks.
2. Alumine ruumi nõue
Disain ja mõõteriistad muudavad tehase suuruse väga kompaktseks, liistude monteerimiseks, kokkupandavaks ja tarnitud tehasest.

3. Kiire käivitamine
Hapniku puhtuse saamiseks on käivitamisaeg umbes 30 minutit. Seega saab neid seadmeid lülitada sisse ja välja vastavalt hapnikuvajaduse muutustele.
4. Kõrge töökindlus
See on väga usaldusväärne pidevaks ja stabiilseks tööks koos pideva hapniku puhtusega. Taimede kasutusaeg on alati parem kui 93%.
5. Zeolite molekulaarsõela elu
Oodatud Zeolite molekulaarsõela elu on rohkem kui 10 aastat, st kogu hapnikuahela eluea jooksul. Nii et ei asenduskulusid.
6. Madal investeering ja energiatarbimine
7. Lihtne käitamine ja hooldus
3.3 Funktsionaalne spetsifikatsioon:
1. Süsteem võtab ühe klõpsu algusviisi, õhukompressor, külmutusõhu kuivati, Adsportion kuivatuskapp, generaator hakkab töötama programmi järgi ükshaaval.
2. Hapniku genereerija, mis on varustatud kvalifitseerimata hapnikgaasi helisignaali ja automaatse väljatõmbega, saab veenduda, et kogu gaasijuhtmesse suunduv hapnik on hea kvaliteediga.
3. Siemens Saksamaal värvilise puuteekraaniga varustatud hapniku genereerija võib kuvada kogu süsteemi sissevoolu jooksva seisundi, puhtuse, rõhu ja lämmastikukiiruse, ning see võib meenutada ka hooldusaega, salvestada häirehäire , laadige alla tööandmed.