Kodu > Teenindus > Lisandväärtusteenused

YDGET kvaliteedikontroll

YUANDA gaasivarustus ja tehnoloogia Saate kindel olla YDGET-lahenduse kvaliteet. YUANDA kasutab ainult parimaid tarnijaid ja komponente. Ja kõiki lämmastikugeneraate katsetatakse ja tellivad professionaalsed eksperdid, et veenduda, et kõik on kvalifitseeritud enne tehase lahkumist.


YDGET garantii

YDGET-i kaupade garantiiperiood on 360 päeva alates paigaldamise ja kasutuselevõtu lõpptähtajast või 420 päeva jooksul pärast kauba vastuvõtmist, olenevalt sellest, kumb toimub varem.


YDGET teenindus ja tugi

YDGET pakub mitmeid teenuseid, mis aitavad teil maksimaalselt ära teenida. Maksimaalse mugavuse huvides pakume fikseeritud hinnaga teenuslepingut, mis põhineb tööajal või kalendritel

aeg Loomulikult on kõik kliendid igal ajal meiega helistada. Me oleme alati valmis teie abistama.

1) nõustamine

Abi eneseabiks, kogemuste vahetamiseks ja individuaalseks abiks.

Kui teil on küsimusi tehase töö kohta või kui keegi vajab tõrkeotsingut, anname teile nõu kas telefoni teel või kirjalikult. Teiega otsekontakt on meie jaoks väga oluline, kuna see on aluseks koostööle partnerina mõlema poole kasuks.

2) kasutuselevõtmine

Süstemaatiline alates paigalduse lõplikust heakskiitmisest nõuetekohase toimimise ja garanteeritud funktsioonide kinnitamiseni. See hõlmab ulatuslikke töökatseid, professionaalset täitmist adsorbentide ja katalüsaatoritega, nõuetekohast käivitamist, tööparameetrite optimaalset seadistamist ja kõigi ohutusfunktsioonide kontrollimist. Samal ajal õpetame teie töötajaid seadme funktsioonide ja töö tegemiseks.

3) varuosade teenus

Üle kogu maailma, kiire ja madala hinnaga teie tehase kogu eluea jooksul. Meie poolt tarnitud kõikide taimeosade eraldi märgistamine võimaldab meil selgelt kindlaks määrata teie poolt soovitud varuosad. Pakume teile pika eluea ja majandusliku efektiivsusega tooteid.

Muudatuste ja laienduste puhul otsime teie jaoks kõige optimaalsemat ja majanduslikku lahendust.

4) Hooldus / muudatused

Regulaarne ülevaatus ja hooldus tagab pideva töö, kaitseb kahjustusi ja takistab ootamatut riket. Hoolduse / redigeerimise käigus kontrollime kõiki funktsionaalse ja seisundiga seotud komponente, vahetusfunktsioone, kasutatud ja kulunud osi ning seejärel optimeerime teie seadet vastavalt antud töötingimustele. Sõltuvalt taime suurusest ja

meie tööruum hõlmab ka üksikasjalikku ülevaatuste ajakava, samuti töövõtjate koordineerimist ja järelevalvet. Loomulikult esitame hooldusdokumentide vormis aruanded ja varuosade soovitused ning me kooskõlastame oma ajakava vastavalt teie vajadustele.

5) koolitus

Teie personali oskusteave.

Toimimine, hooldus ja remont, elektrilised mõõte- ja juhtimisseadmed või protsesside juhtimine - pakume teile spetsiaalset koolitust meie ekspertide poolt. Keskendume oma küsimustele ja probleemidele, kas kohapeal, kus töötab taim ise või meie elamus.