Kodu > Uudised > Sisu

Kuidas valida PSA Lämmastiku Generaator Tootja

Jan 09, 2021

Kui ettevõte soovib osta lämmastikugeneraatorit, peab tal esmalt olema piisav arusaam lämmastikugeneraatori turust ja samal ajal peab ta selgelt teadma oma tegelikku nõudlust lämmastikugeneraatori järele. Tänapäeval on olemas erinevat tüüpi lämmastikugeneraatorid, mis toovad ettevõtete valimisele kaasa teatavaid raskusi. Täna, ma lahendada tegureid, mis tuleb viidata valides PSA surve kiik adsorptsiooni lämmastiku generaatorid. Huvitatud ostjad võivad viidata järgmisele sisule.


Üks neist on omamaise tööstuse üldine tehniline ja tehnoloogiline tase. Survekiik adsorptsiooni seadmed on keeruline täielik süsteem. See on standardvarustus, millel on palju protsessi sõlmi, ja esitab kõrged nõuded tehnoloogia le ja tootmisprotsessidele. Enamik tootjaid ei ole kogenud seda tehnoloogia arendamise ja kontrollimise protsessi. Ilma täieliku projekteerimise standardsüsteem, täielikult kopeerimine, pimesi otsib otseteed ja odav konkurents, tootmisprotsessi ei saa arutada. Jiangsu Jiayu Special Equipment Co., Ltd. on keskendunud gaasiinseneriseadmetele juba üle 30 aasta. Tal on rikkalik tööstuskogemus ja kvaliteetsed tooted. Toodetud PSA lämmastikugeneraatorid on müüdud paljudele riikidele ja turgudele üle maailma.


Üldine konfiguratsioonitase. Sest enamiku ettevõtete jaoks ei ole tehnoloogia nende peamine konkurentsivõime. Selleks, et võita tellimusi turul konkurentsi, nad saavad sageli ainult võidelda hinnasõdade. Lõpuks saavad nad teha ainult "esemeid" tervikseadmete konfiguratsioonis, näiteks puhastusseadmetes. Valik surveanuma seina paksus, brändi ja funktsiooni valik programmi kontrollitud ventiilid ja instrumendid. Kaugjuhtimispuldi ventiili stabiilsus on otseselt seotud süsteemiseadmete stabiilsusega. Seirevahendid on kasutajate aktsepteerimise ja kasutamise otsene alus ning kaalude sobitamine ja täpsus mõjutavad otseselt kasutaja toote kvaliteeti ja tootmisohutust.


Enamus ettevõtteid peab kasutama lämmastikugeneraatoreid. Toiduainetööstus saab kasutada lämmastiku generaatorid pikendada säilivusaeg toidu. Tööstus peab kasutama lämmastikku gaasikaitsena tootmisprotsessis. Seetõttu peaks lämmastikugeneraatorite valik põhinema valikul Vali vastavalt teie ettevõtte vajadustele.


Zhejiang Yuanda õhueraldusseadmed Co.Ltd. on spetsialiseerunud Pressure Swing Adsorptsiooni (PSA) õhu eraldamise tehased ja sellega seotud suruõhu puhastamise lahendusi Hiinast.


Meie tooted on umbes 200 seeria hulka erinevaid spetsifikatsioone PSA ja membraanlämmastiku / hapniku generaatorid, Lämmastik / Hapnik Special Purify seadmed, Tööstuslike õhukuivatite ja puhastussüsteemid ja nendega seotud seadmed jne.


Meie aastakümnete pikkune kogemus, teadus- ja arendustegevus ning teenindus, meie seadmed on olnud domineeriv turg Hiinas. Jüaanist on üle 100 õhulahenduse. me toome suurt majanduslikku kasu meie klientidele erinevates tööstusharudes, sealhulgas nafta, keemiatööstuse ja rafineerimise, nafta ja gaasi tootmine, söekaevandus, metallurgia, elektroonika, lennunduse ja kosmose, farmaatsia / tervishoid, toit, metallurgia, klaas, söekaevandus, ja vesiviljelus, Tire, paberitootmine, lennundus, jne ja võita austust kõik oma usaldusväärsuse, kulutasuvuse, mugavuse ja meie suurepäraseid teenuseid. Yuanda Gas lahendus on teie parim valik.


Yuanda on pühendunud oma klientidele usaldusväärsemate, ökonoomste ja mugavamate õhueralduslahenduste ja professionaalsete teenuste pakkumisele.


Sel aastal pöörame suurt tähelepanu rahvusvahelise turu arendamisele, nii et saate parima hinna kui kunagi varem, tere tulemast meie juurde ja küsime meielt.