Kodu > Uudised > Sisu

Toiduainetööstuses kasutatavate lämmastikugeneraatorite eelised

Jan 09, 2021

Toidu säilitamise lämmastiku generaator on ülipuhas lämmastiku generaator, mis on spetsiaalselt ette nähtud toiduainete pakendamise ja säilitamise tööstusele ning põhineb täiustatud PSA rõhu kõikumise adsorptsiooni põhimõttel, kasutades süsiniku molekulaarsõela lämmastiku ja hapniku eraldamiseks suruõhust. See pakub kuiva, pidevat ja puhast lämmastikku toidu pakendamiseks, jookide segamiseks, puu- ja köögiviljade ladustamiseks, teravilja suitsutamiseks, toidu lämmastiku paisutamiseks jne. Sellel on kiire lämmastiku tootmise kiirus, kõrge puhtusastmega, kompaktne struktuur, mugav liikumine, madal investeering, lihtne hooldus , automaatjuhtimine mikroarvuti abil, energiasääst ja muud funktsioonid.


Toiduainetööstuse spetsiaalne lämmastikugeneraator sobib teravilja rohelisteks ladustamiseks, Penghua toidulämmastiku täitepakenditeks, köögiviljade säilitamiseks, veini sulgemiseks (konserveerimiseks) ja säilitamiseks jne.

food industry

Lämmastiku olemus:

1. Kuna lämmastiku keemilised omadused on stabiilsed, võib see mängida säilitusainet; teiseks võib see takistada habras toidu (nt kartulikrõpsud) purunemist transpordi ajal


2. Gaasiline lämmastik on steriilne, tolmuvaba ja lõhnatu, mis vastab toidu säilitamise ja säilitamise tööstuse nõutavatele lämmastikunõuetele.


Lämmastiku täitmise roll toidupakendites:

1. Korrosioonivastane ja värske hoidmine: Toidu riknemine on peamiselt tingitud oksüdeerumisreaktsioonist O2 toimel ning soodustab mikroorganismide ja bakterite paljunemist, mis põhjustab toidu riknemist. Omamoodi lämmatava inertse gaasina võib N2 lämbuda ja takistada bakterite paljunemist toidus. N2 kasutamise eesmärk on kõrvaldada O2 ning aeglustada toidu oksüdeerumist ja hingamist. N2 lahustuvus vees ja õlis on väga väike ning ka N2 adsorptsioon toiduga on väike. Seetõttu on lämmastik toidu säilitamiseks ja säilitamiseks parem gaas.


2. Kaitske toidu kuju: lämmastikuga täidetud pakendid võivad mängida head rolli ka toidu kuju kaitsmisel: vältida krõbeda ja habras toidu purustamist; vältige rõhu tasakaalustamatust sisemise ja välise rõhu vahel ning survet pakendatud toidu sidumiseks, muutke selle tekstuur kõvaks; isegi ebakorrapärase kujuga toit suudab säilitada pakendi pinna ilu ja vähendada toidu riknemist, mis on tingitud pakendimaterjali kahjustumisest, mis on tingitud pinnavoltidest.


3. Õlle, veini ja puuviljamahla tootmiseks kasutatav gaas: pärast kääritamist kasutatakse filtri, transpordi, vasturõhu, konserveerimise ja muude protsesside jaoks tootmisgaasina lämmastikku puhtusega 98% või rohkem. Lämmastiku heitgaasid võimaldavad tõhusalt vältida. Hapniku kahjustamine võib parandada õlle ja veini maitse stabiilsust ning vältida paljusid probleeme, näiteks&"; vananev maitse GG"; ja&"sete GG".


Toidulämmastiku täitmise masina tööpõhimõte:

Rõhukiikumise adsorptsioonilämmastikugeneraator (lämmastikugeneraator, lämmastikugeneraator) kasutab toorainena suruõhku ja suure jõudlusega süsiniku molekulaarsõela abil adsorbeerib hapnikku ja lämmastikku selektiivselt lämmastiku tootmiseks.


Puhastatud suruõhk adsorbeeritakse rõhu all ja desorbeeritakse vähendatud rõhul rõhu kõikumise adsorptsiooni toimel. Kineetilise efekti tõttu on väiksema kineetilise läbimõõduga hapniku molekulide difusioonikiirus süsiniku molekulaarsõela mikropoorides palju suurem kui lämmastikumolekulidel. Enne adsorptsiooni tasakaalu saavutamist rikastatakse lämmastik gaasifaasis ja saadakse lämmastikprodukt. Seejärel dekompresseerides normaalrõhku, adsorbeeritakse lämmastik ja muud lisakomponendid süsiniku molekulaarsõela regenereerimise teostamiseks.


Survekiirusel adsorbeeruvad lämmastikugeneraatorid (lämmastikugeneraatorid, lämmastikugeneraatorid) kasutavad tavaliselt kahte paralleelset adsorbenti, avavad ja sulgevad pneumaatilise ventiili PLC programmi kontrolleri kaudu, käivitavad vaheldumisi rõhu adsorptsiooni ja dekompressiooni regenereerimise toiminguid ning tarnivad pidevalt toorainet Õhk, pidev lämmastik.


Süsteemi funktsioonid

● Mugav käivitamine, kiire lämmastiku tootmine, stabiilne lämmastik ja pidev gaasi tootmine.

● Mikroarvuti juhtimine, väike jalajälg, madal müratase, täisautomaatne töö, mugav liikumine jne.

● Nimivoolukiirust ja toote gaasi puhtust reguleeritakse automaatselt.

● Lämmastiku puhtus, voolu tuvastamine ja analüüs, kvalifitseerimata heli- ja valgushäire.

● Ohutu töö, järelevalveta, ühendatud kaugjuhtimispult.


Paari

Ei