PSA hapniku Plant tootjad

PSA hapniku Plant tootjad

Mudel nr.: KOB-60 müratase: madala puhtusastmega: 93-95%, sisselaskeava/väljalaskeava suurus: DN 50/25 garantii: 20 kuud päritolu: Zhejiang Hiina spetsifikatsioon: CE HS koodi: 84196019 sertifitseerimine: ISO9001, SGS, CE, ISO pinge: 220V lõpptoote: hapniku mõõtmed: keskmise kuidas saada kiire pakkumine? Ei...

product details

Mudel nr.: KOB-60

Müratase: madala

Puhtus: 93-95%

Sisselaske/väljalaskeava suurus: DN 50/25

Garantii: 20 kuud

Koha puhul:ZhejiangHiina

Kirjeldus: CE

Kood: 84196019

Sertifitseerimine: ISO9001, SGS, CE, ISO

Pinge: 220V

Lõpptoote: hapniku

Machine suurus: keskmise

Kuidas saada kiire pakkumine?

Ärge kartke saata meile posti järgmisi andmeid.

1) O2 kiirus: ___Nm3 tunnis

2) O2 puhtus: ___ %

3) O2 eelarve täitmise rõhk: ___Bar

4) pinge ja sagedus: ___V-PH-HZ

5) O2 taotluse.

YDGET on pühendada tootmine, hankinud ja ekspertide tegelevadon eksklusiivne valik ning PSA hapniku taimed, mis on täisautomaatne ja nõuab madala tootmine maksumus. Need taimed on väga vaja Klaasitööstus, lõõskav tööstus- ja terasetööstuses. Pakume patroonid usaldusväärne ja lihtne paigaldada taimed, mis on väga tõhusad etendused. Need taimed läbivad erinevate kvaliteedi kontrollimise protsess tagada parimad tulemused kell customerand #39; s lõpp. Klient saab kasutada nende kvalitatiivne taimede vastavalt nende vajadustele ja nõuetele. Need peavad nagu Klaasitööstus, tööstuses ja kõvajoodisjootmise tööstus jne.

YDGET PSA HAPNIKU GENERAATOR

Spetsifikatsioon:

1) puhtus: 28 ~ 95%

2) mahutavus: 1 ~ 3000Nm3/h

3) surve välja: 0,1 ~ 0.6Mpa (0,6 ~ 15.0MPa on saadaval)

4) kaste punkt: vähem kui 45 kraadi

5) tüüp: Jalastele kinnitatud

6) kaubamärk: Yuanda

7) päritolumaa: Zhejiang, Kreeka

8) tarne: 20-50days

Toote omadused

1. täielik automatiseerimine

Kõik on loodud ÜRO osales kasutamise ja automaatne hapnikutarve korrigeerimine.

2. vähendada kettaruumi säästmiseks

Konstruktsiooni ja mõõteriistade muudab rajatise suurus väga kompaktne komplekt külglibisemisse, kokkupandavad ja tarnitakse tehasest.

3. kiire käivitumine

Käivitusaeg on lamama saada soovitud hapniku puhtuse. Nii need üksused saate sisse LÜLITADA andamp; ALGUSES hapnikutarve muudatuste kohta.

4. kõrge töökindlus

Sellepurustada ning nr 39, te väga usaldusväärne, pideva ja ühtlase töö pidev hapniku puhtuse eest. Taime kättesaadavuse aeg on alati parem kui 93%.

5. tseoliit molekulaarne Sita elu

Eeldatav tseoliit molekulaarne sõelad elu on rohkem kui 10-aastase st kogu elu jooksul hapniku taim. Seega ei ole asendushinnad.

6. madal investeeringute ja energia tarbimine

7. lihtne opereerimine ja hooldus

Funktsionaalne kirjeldus:

1. süsteem võtab vastu ühe hiireklõpsuga alustada teed, õhukompressor, Refrigerated õhu kuivati, Adsportion kuivati, generaator hakkab tööle pärast programm ükshaaval.

2. hapniku generaator varustatud märkusteta hapniku gaasi hoiatus alarm ja automaatne vent, siis muudab kõik hapnikku, mis läheb torujuhe on hea kvaliteediga.

3. hapnikuga generaatori varustatud värviline puuteekraan Siemens Saksamaalt, ta võib kuvada loodimisseadmega, puhtuse, surve ja lämmastiku moodustab voolu kogu süsteemi Ja see ka meelde säilitamise aeg, salvestada hädas alarm lae tegevusandmeid.

Zhejiang Yuanda õhu eraldamine Equipment Co., LTD

YDGET on vahemikus PSA lämmastiku andamp; hapniku generaatorid, membraani lämmastiku andamp; hapniku generaatorid, lämmastiku puhastussüsteemide jne ja on laialt kasutusel tööstuse, nafta, nafta andamp; gaasi, kemikaalide, elektroonika, metallurgia, sütt, farmaatsiatooted, kosmose, autos, klaasi, plasti, toidu, ravi, tera jne. Aasta uurimistöö õhu eraldamine tehnoloogia ja rikas lahus kogemusi erinevates tööstusharudes, kleepub YDGET vahetus, säästlikum, mugavam professionaalne gaasi lahendusi oma klientidele pakkuda.

Oleme alati valmis olema teie teenistuses kogenud professionaalne meeskond. Ning kujundada hoolikalt analüüsida teie määratud nõuetele ja pakkuda teile sobivaid lahendusi. Müügijärgne service süsteem tagab kiire reageerimine kliendi probleemidele 24 ja igakordsete lühikese aja jooksul. YDGET vastutab müügijärgsed teenused lämmastiku/hapniku generaatorid ja muud nendega seotud seadmed pakuvad meile.

YDGET on pühendatud andes hotelli vahetus, ökonoomsem ja mugavam õhu eraldamine lahendusi ja professionaalset teenindust.


Hot Tags: PSA hapniku plant tootjad Hiina tootjad, tarnijad, tehase, eksportijate, müüja, osta

Paari: Veeaurusisaldust hapniku generaator

Järgmise: aku hapnikukontsentraatorit

Küsitlus

You Might Also Like