Tehase konkurentsivõimelise hinnaga (CE / ISO / ASME / SGS) hapniku generaator, väga stabiilne ja stabiilne

Kuidas saada kiire tsitaat? Ärge kartke meile saata järgmiste andmetega. 1) O2 voolukiirus: _____ Nm3 / hr 2) O2 puhtus: _____% 3) O2 väljundrõhk: _____Bar 4) Kastepunkt: -45c 5) O2 rakendus. 6) Teie kohalik merepind 7) Pinge ja sagedus: ______ V / PH / HZ Yuanda KOB seeria ...

product details

YUANDA hapniku masina eelis

* Kõige usaldusväärsem tehnoloogia
* Täpsemad ja säästlikumad õhu eraldamise moodulid. äärmiselt madal energiatarve
* Lihtne insener disain, vähem komponente = madalamad hoolduskulud
* Automaatne käitamine.
* Pöördlahuse lahendus ja eelinstallatsioon.
* Paigaldatud disain, lihtne paigaldamine.
* Vastupidav molekulaarsõel ja teraskonstruktsioonid tagavad pikema eluea.
* Võtame üks-ühele teenindusrežiimile, üks klient - üks saler - üks insener, kes tegeleb hapniku masina kogumisega


Kuidas saada kiire tsitaat?

Ärge kartke meile saata järgmiste andmetega.
1) O2 voolukiirus: _____ Nm3 / h
2) O2 puhtus: _____%
3) O2 tühjendusrõhk: _____Bar
4) kastepunkt : -45c
5) O2 taotlus.             
6) Teie kohalik merepind           
7) Pinge ja sagedus: ______ V / PH / HZ

Yuanda KOB seeria PSA hapniku generaator

1.Spetsifikatsioon:
1) Puhtus: 28 ~ 95%
2) mahutavus: 1 ~ 3000 Nm3 / h
3) Rõhk välja: 0,1 ~ 0,6 Mpa (saadaval ka 0,6-15,0 MPa)
4) Kastepunkt: <-45 °="">
5) Tüüp: Rippma
6) kaubamärk: Yuanda
7) Päritolu: Hangzhou, Zhejiang, Hiina
8) Tarneaeg: 3-15 päeva
20180425.jpg

2. Kvaliteedikontroll
YUANDA gaasivarustus ja tehnoloogia Saate kindel olla YDGET-lahenduse kvaliteet. YUANDA kasutab ainult parimaid tarnijaid ja komponente. Ja kõiki lämmastikugeneraate katsetatakse ja tellivad professionaalsed eksperdid, et veenduda, et kõik on kvalifitseeritud enne tehase lahkumist.

3. Garantii
YDGET-i kaupade garantiiperiood on 360 päeva alates paigaldamise ja kasutuselevõtu lõpptähtajast või 420 päeva pärast kauba vastuvõtmist, olenevalt sellest, kumb toimub varem.

4. Teenindus ja tugi
YDGET pakub mitmeid teenuseid, mis aitavad teil maksimaalselt ära teenida. Maksimaalse mugavuse huvides pakume fikseeritud hinnaga teenuslepingut, mis põhineb tööajal või kalendritel
aeg Loomulikult on kõik kliendid igal ajal meiega helistada. Me oleme alati valmis teie abistama.
1) nõustamine
Abi eneseabiks, kogemuste vahetamiseks ja individuaalseks abiks.
Kui teil on küsimusi tehase töö kohta või kui keegi vajab tõrkeotsingut, anname teile nõu kas telefoni teel või kirjalikult. Teiega otsekontakt on meie jaoks väga oluline, kuna see on aluseks koostööle partnerina mõlema poole kasuks.
2) kasutuselevõtmine
Süstemaatiline alates paigalduse lõplikust heakskiitmisest nõuetekohase toimimise ja garanteeritud funktsioonide kinnitamiseni. See hõlmab ulatuslikke töökatseid, professionaalset täitmist adsorbentide ja katalüsaatoritega, nõuetekohast käivitamist, tööparameetrite optimaalset seadistamist ja kõigi ohutusfunktsioonide kontrollimist. Samal ajal õpetame teie töötajaid seadme funktsioonide ja töö tegemiseks.
3) varuosade teenus
Üle kogu maailma, kiire ja madala hinnaga teie tehase kogu eluea jooksul. Meie poolt tarnitud kõikide taimeosade eraldi märgistamine võimaldab meil selgelt kindlaks määrata teie poolt soovitud varuosad. Pakume teile pika eluea ja majandusliku efektiivsusega tooteid.
Muudatuste ja laienduste puhul otsime teie jaoks kõige optimaalsemat ja majanduslikku lahendust.
4) Hooldus / muudatused
Regulaarne ülevaatus ja hooldus tagab pideva töö, kaitseb kahjustusi ja takistab ootamatut riket. Hoolduse / redigeerimise käigus kontrollime kõiki funktsionaalse ja seisundiga seotud komponente, vahetusfunktsioone, kasutatud ja kulunud osi ning seejärel optimeerime teie seadet vastavalt antud töötingimustele. Sõltuvalt taime suurusest ja
meie tööruum hõlmab ka üksikasjalikku ülevaatuste ajakava, samuti töövõtjate koordineerimist ja järelevalvet. Loomulikult esitame hooldusdokumentide vormis aruandeid ja varuosade soovitusi ning me kooskõlastame oma ajakava vastavalt teie vajadustele.
5) koolitus
Teie personali oskusteave.
Toimimine, hooldus ja remont, elektrilised mõõte- ja juhtimisseadmed või protsesside juhtimine - pakume teile spetsiaalset koolitust meie ekspertide poolt. Keskendume teie küsimustele ja probleemidele, kas kohapeal, kus töötab plaat ise või meie laevastikus.


5. Miks valida YUANDA PSA hapniku generaator?
YDGET.com pühendavad tootmise, tarnimise ja ekspertidega ainuõiguslikku valikut PSA hapnikutootmisseadmeid, mis on täiesti automaatsed ja vajavad madalat tootmiskulusid. Need taimed on väga nõutavad klaasitööstuses, lõõtsas tööstuses ja terasetööstuses. Pakume klientidele usaldusväärseid ja hõlpsasti paigaldatavaid taimi, mis on esinemiste puhul väga tõhusad. Need taimed läbivad eri kvaliteedikontrolli protsessi, mis tagab klientidele parimad tulemused. Klient saab kasutada neid kvalitatiivseid seadmeid vastavalt nende vajadustele ja nõuetele.
* Kõrge hapniku puhtus
PSA hapniku genereerimisjaamad võimaldavad kõrge puhtusastmega hapniku tootmist suruõhust. See hapniku puhtus võib tagada ka krüogeensüsteemide abil, kuid need on tunduvalt keerukamad ja põhjendatud ainult suurte tarbimiskogustega. Hapniku genereerijad kasutavad z MS (zoliet molekulaarsõel) tehnoloogiat, et toota pidevalt väga kõrge puhtusastmega hapnikku ja neid saab kasutada ka sisemiste kompressoritega või ilma.
* Madalad tegevuskulud
Ajakohaste õhu eraldamise taimede asendamise tõttu on lämmastikoksiidi tootmine peaaegu 50% suurem.
Hapnikugeneraatorite toodetud hapniku netokulu on oluliselt väiksem kui villitud või veeldatud hapniku maksumus.
* Hapniku generaatorid loovad vähem mõju keskkonnale
Hapnikgaasi tekitamine on jätkusuutlik, keskkonnasõbralik ja energiatõhus lähenemisviis puhta, puhta ja kuiva hapnikgaasi saamiseks. Võrreldes krüogeenset õhujaotust eraldava elektrijaotusega ja energia, mis on vajalik vedelate hapniku transportimiseks taimelt rajatisse, tekitab tekkiv hapnik vähem energiat ja loob palju vähem kasvuhoonegaase.


6. Toote omadused
1. Täielik automaatika
Kõik süsteemid on ette nähtud hapnikuvajaduse automaatseks käitamiseks ja automaatseks reguleerimiseks.
2. Alumine ruumi nõue
Disain ja mõõteriistad muudavad tehase suuruse väga kompaktseks, liistude monteerimiseks, kokkupandavaks ja tarnitud tehasest.
3. Kiire käivitamine
Hapniku puhtuse saamiseks on käivitamisaeg umbes 30 minutit. Seega saab neid seadmeid lülitada sisse ja välja vastavalt hapnikuvajaduse muutustele.
4. Kõrge töökindlus
See on väga usaldusväärne pidevaks ja stabiilseks tööks koos pideva hapniku puhtusega. Taimede kasutusaeg on alati parem kui 93%.
5. Zeolite molekulaarsõela elu
Oodatud Zeolite molekulaarsõelade elu on rohkem kui 10 aastat, st kogu hapnikutööstuse eluiga. Seega ei ole asenduskulusid.
6. Madal investeering ja energiatarbimine
7. Lihtne käitamine ja hooldus

Hot Tags: väga auto stabiilne töö hapniku generaator tehase konkurentsivõimelise hinnaga (ce / iso / asme / sgs), Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, eksportijad, müüja, osta

Paari: Ei

Järgmise: Energiasäästlik hapniku generaator

Küsitlus

You Might Also Like