Hapniku generaator tööstuses / keemias

Hapniku generaator tööstuses / keemias

Lämmastiku generaator, hapniku generaator, lämmastikoksiidi tootja / tarnija Hiinas, pakkudes hapniku- ja lämmastikenergia tootjat tööstuslikuks / keemiliseks, energiat säästvaks hapniku generaatoriks haigla kasutamiseks, haiglate / tervise / tööstuse ja kõrgekvaliteedilise hapniku generaatori jaoks.

product details

1.Ühenduse ülevaade

Zhejiang Yuanda õhu eraldamise seadmete Co., LTD. on mitmeid PSA lämmastiku ja hapniku generaatorite, membraanlämmastiku ja hapniku generaatorite, lämmastikpuhastussüsteemide jms, ning neid kasutatakse laialdaselt nafta-, nafta- ja gaasikütuste, kemikaalide, elektroonika, metallurgia, söe, farmaatsiatoodete, kosmosetööstuse, autode, klaasi, plasti, toiduainete, meditsiinilise ravi, teravilja jms. YDGET on aastatepikkune uurimus õhu eraldamise tehnoloogia ja rikaste lahenduste kogemuste kohta erinevates tööstusharudes, pakkudes oma klientidele usaldusväärsemaid, säästlikumaid ja mugavamaid professionaalseid gaaslahendusi.
Meil on alati kogenud professionaalne meeskond, kes on teie teenistuses alati valmis. Müügiesindajad analüüsivad hoolikalt teie nõudeid ja pakuvad teile sobivaid lahendusi. Müügijärgne teenindus süsteem tagab kiire lahenduse teie probleemidele 24 tunni jooksul ja nende lahendused lühikese aja jooksul. YDGET vastutab lämmastiku / hapniku generaatorite müügijärgse teeninduse ja muude meie poolt pakutavate seadmete eest.
YDGET on pühendunud pakkuma klientidele usaldusväärsemaid, ökonoomsemaid ja mugavamaid õhu eraldamise lahendusi ja professionaalset teenindust.
公司 概况. Jpg

车间 1.jpg

车间 2.jpg

2. Miks valida YUANDA PSA hapniku generaator?
YDGET.com pühendavad tootmise, tarnimise ja ekspertidega tegelevad   ainulaadne PSA hapnikutootmisseade, mis on täiesti automaatne ja vajab madalat tootmiskulusid. Need taimed on väga nõutavad klaasitööstuses, lõõtsas tööstuses ja terasetööstuses. Pakume klientidele usaldusväärseid ja hõlpsasti paigaldatavaid seadmeid, mis on etendustes väga tõhusad. Need taimed läbivad eri kvaliteedikontrolli protsessi, mis tagab klientidele parimad tulemused. Klient saab kasutada neid kvalitatiivseid seadmeid vastavalt nende vajadustele ja nõuetele.
* Kõrge hapniku puhtus
PSA hapniku genereerimisjaamad võimaldavad saavutada kõrge puhtusastmega hapnikku suruõhust. See hapniku puhtus võib tagada ka krüogeensüsteemide abil, kuid need on tunduvalt keerukamad ja põhjendatud ainult suurte tarbimiskuludega. Hapniku genereerijad kasutavad z MS (zoliet molekulaarsõel) tehnoloogiat, et toota pidevalt väga kõrge puhtusastmega hapnikku ja neid saab kasutada ka sisemiste kompressoritega või ilma.
* Madalad tegevuskulud
Ajakohaste õhu eraldamise taimede asendamise tõttu on lämmastikoksiidi tootmine peaaegu 50% suurem.
Hapnikugeneraatorite toodetud hapniku netokulu on oluliselt väiksem kui villitud või veeldatud hapniku maksumus.
* Hapniku generaatorid loovad vähem mõju keskkonnale
Hapnikgaasi tekitamine on jätkusuutlik, keskkonnasõbralik ja energiatõhus lähenemisviis puhta, puhta ja kuiva hapnikgaasi saamiseks. Võrreldes krüogeenset õhujaotust eraldava elektrijaotusega ja energia, mis on vajalik vedelate hapniku transportimiseks taimelt rajatisse, tekitab tekkiv hapnik vähem energiat ja loob palju vähem kasvuhoonegaase.
优质 配件 .jpg

3.Yuanda KOB seeria PSA hapniku generaator
3.1 Spetsifikatsioon:
1) Puhtus: 28 ~ 95%
2) mahutavus: 1 ~ 3000 Nm3 / h
3) Rõhk välja: 0,1 ~ 0,6 Mpa (saadaval ka 0,6-15,0 MPa)
4) Kastepunkt: <-45 °="">
5) Tüüp: Rippma
6) kaubamärk: Yuanda
7) Päritolu: Hangzhou, Zhejiang, Hiina
8) Tarneaeg: 20-50 päeva
3.2 Toote omadused
1. Täielik automaatika
Kõik süsteemid on ette nähtud hapnikuvajaduse automaatseks käitamiseks ja automaatseks reguleerimiseks.
2. Alumine ruumi nõue
Disain ja mõõteriistad muudavad tehase suuruse väga kompaktseks, liistude monteerimiseks, kokkupandavaks ja tarnitud tehasest.
3. Kiire käivitamine
Hapniku puhtuse saamiseks on käivitamisaeg umbes 30 minutit. Seega saab neid seadmeid lülitada sisse ja välja vastavalt hapnikuvajaduse muutustele.
4. Kõrge töökindlus
See on väga usaldusväärne pidevaks ja stabiilseks tööks koos pideva hapniku puhtusega. Taimede kasutusaeg on alati parem kui 93%.
5. Zeolite molekulaarsõela elu
Oodatud Zeolite molekulaarsõelade elu on rohkem kui 10 aastat, st kogu hapnikutööstuse eluiga. Nii et ei asenduskulusid.
6. Madal investeering ja energiatarbimine
7. Lihtne käitamine ja hooldus
3.3 Funktsionaalne spetsifikatsioon:
1. Süsteem võtab ühe klõpsu algusviisi, õhukompressor, külmutusõhu kuivati, Adsportion kuivatuskapp, generaator hakkab töötama programmi järgi ükshaaval.
2. Hapniku genereerija, mis on varustatud kvalifitseerimata hapnikgaasi helisignaali ja automaatse väljatõmbega, saab veenduda, et kogu gaasijuhtmesse suunduv hapnik on hea kvaliteediga.
3. Siemens Saksamaal värvilise puuteekraaniga varustatud hapniku genereerija võib kuvada kogu süsteemi sissevoolu jooksva seisundi, puhtuse, rõhu ja lämmastikukiiruse, ning see võib meenutada ka hooldusaega, salvestada häirehäire , laadige alla tööandmed.

4. Lämmastik / hapnik Gaasi tüüpiline rakendus  
应用 1.jpg
5. Paketi transport ja mõned lõppkasutajad
运输 包装 .jpg

6. Kvaliteedikontroll
YUANDA gaasivarustus ja tehnoloogia Saate kindel olla YDGET-lahenduse kvaliteet. YUANDA   kasutab ainult parimaid tarnijaid ja komponente. Ja kõiki lämmastikugeneraate katsetatakse ja tellivad professionaalsed eksperdid, et veenduda, et kõik on kvalifitseeritud enne tehase lahkumist.

7. Garantii
YDGET-i kaupade garantiiperiood on 360 päeva alates paigaldamise ja kasutuselevõtu lõpetamise päevast või 420 päeva pärast kauba saamist, olenevalt sellest, kumb toimub varem.

8. Teenindus ja tugi
YDGET pakub mitmeid teenuseid, mis aitavad teil maksimaalselt ära teenida. Maksimaalse mugavuse huvides pakume fikseeritud hinnaga teenuslepingut, mis põhineb tööajal või kalendritel
aeg Loomulikult on kõik kliendid igal ajal meiega helistada. Me oleme alati valmis teie abistama.
1) nõustamine
Abi eneseabiks, kogemuste vahetamiseks ja individuaalseks abiks.
Kui teil on küsimusi tehase töö kohta või kui keegi vajab tõrkeotsingut, anname teile nõu kas telefoni teel või kirjalikult. Teiega otsekontakt on meie jaoks väga oluline, kuna see on aluseks koostööle partnerina mõlema poole kasuks.
2) kasutuselevõtmine
Süstemaatiline alates paigalduse lõplikust heakskiitmisest nõuetekohase toimimise ja garanteeritud funktsioonide kinnitamiseni. See hõlmab ulatuslikke töökatseid, professionaalset täitmist adsorbentide ja katalüsaatoritega, nõuetekohast käivitamist, tööparameetrite optimaalset seadistamist ja kõigi ohutusfunktsioonide kontrollimist. Samal ajal koolitame teie töötajaid seadme funktsioonide ja töökorralduse osas.
3) varuosade teenus
Üle kogu maailma, kiire ja madala hinnaga teie tehase kogu eluea jooksul. Meie poolt tarnitud kõikide taimeosade eraldi märgistamine võimaldab meil selgelt kindlaks määrata teie poolt soovitud varuosad. Pakume teile pika eluea ja majandusliku efektiivsusega tooteid.
Muudatuste ja laienduste puhul otsime teie jaoks kõige optimaalsemat ja majanduslikku lahendust.
4) Hooldus / muudatused
Regulaarne ülevaatus ja hooldus tagab pideva töö, kaitseb kahjustusi ja takistab ootamatut riket. Hoolduse / redigeerimise käigus kontrollime kõiki funktsionaalse ja seisundiga seotud komponente, vahetusfunktsioone, kasutatud ja kulunud osi ning seejärel optimeerime teie seadet vastavalt antud töötingimustele. Sõltuvalt taime suurusest ja
meie tööruum hõlmab ka üksikasjalikku ülevaatuste ajakava, samuti töövõtjate koordineerimist ja järelevalvet. Loomulikult esitame hooldusdokumentide vormis aruanded ja varuosade soovitused ning me kooskõlastame oma ajakava vastavalt teie vajadustele.
5) koolitus
Teie personali oskusteave.
Toimimine, hooldus ja remont, elektrilised mõõte- ja juhtimisseadmed või protsesside juhtimine - pakume teile spetsiaalset koolitust meie ekspertide poolt. Keskendume teie küsimustele ja probleemidele, kas kohapeal, kus töötab plaat ise või meie alal.

9. Kuidas saada kiiret ja täpset noteeringut?
Ärge kartke meile saata järgmiste andmetega.
1) O2 voolukiirus: _____ Nm3 / h
2) O2 puhtus: _____%
3) O2 tühjendusrõhk: _____Bar
4) Kastepunkt: _____ ℃
5) O2 Rakendus: _____ (põletamine, keevitamine või mida?)

6) Pinged ja sagedus: ______ V / PH / HZ

7) Kohalik müratase: _____m


10. Zhejiang Yuanda õhu eraldamise seadmed Co.Ltd.
YDGET .com   pühendavad tootmise, tarnimise ja ekspertidega tegelevad   ainulaadne PSA hapnikutootmisseade, mis on täiesti automaatne ja vajab madalat tootmiskulusid. Need taimed on väga nõutavad klaasitööstuses, lõõtsas tööstuses ja terasetööstuses. Pakume klientidele usaldusväärseid ja hõlpsasti paigaldatavaid seadmeid, mis on etendustes väga tõhusad. Need taimed läbivad eri kvaliteedikontrolli protsessi, mis tagab klientidele parimad tulemused. Klient saab kasutada neid kvalitatiivseid seadmeid vastavalt nende vajadustele ja nõuetele. Neid on vaja sellistes tööstusharudes nagu klaasitööstus, terasetööstus ja kõvajoodisega jms.


Hot Tags: hapniku generaator tootmisharule / kemikaale, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, eksportijad, müüja, osta

Paari: PSA õhu eraldamine hapnik lämmastik Plant

Järgmise: 15Mpa pakendis olev kõrge rõhu hapniku generaator

Küsitlus

You Might Also Like