Väike lämmastiku generaator

Väike lämmastiku generaator

Specification1) puhtus: 95-99,9999 %2) võimsus: 5-8000Nm3/h3) rõhk: 0-0.8Mpa (1,0 ~ 15.0MPa on saadaval) 4) kastepunkti:-45 kraadi---70Technical Features1) imporditud pneumaatilised ventiilid, kasutades

product details

Spetsifikatsioon
1) puhtus: 95-99,9999%
2) maht: 5-8000Nm3/h
3) surve välja: 0-0.8Mpa (1,0 ~ 15.0MPa on saadaval)
4) kaste punkt:-45 kraadi---70
Tehnilised omadused
1) imporditud pneumaatilised ventiilid, kasutades elu on rohkem kui 3 miljonit korda;
2) Siemens PLC intelligentne programm kontroller, lihtne ja stabiilne toimimine;
3) konkreetse inertne keraamilised kuulid difusiooni tehnoloogia muudab õhuvoolu jaotus ühtlaselt; adsorptsiooni kütusesäästlikkust adsorbendi;
4) füüsilisest isikust sundida ballooni tihendamine seade (Patent nr.: ZL-200820168079.9) kaitseks ning kasutades elu süsiniku molekulaarsõelte;
5) Originaal tsentrifugaal vibratsiooni täitmine (Patent nr.: ZL-200820168078.4) tõhusalt täita Köide kõige tõhusamaks.

Kuidas saada kiiret hinnapakkumist?

Ärge kartke saata meile posti järgmisi andmeid.

1) N2 voolu kiirus: ___Nm3/hr

2) N2 puhtus: ___ %

3) N2 väljundrõhuga: ___Bar

4) pinge ja sagedus: ___V-PH-HZ

5) lämmastiku rakendus.

Rakenduste lämmastiku generaatorid

Toiduainete ja jookide tööstusele

Hetk toidu või joogi toodetakse või puuviljad ja köögiviljad koristatud, kuni toodete täielik lagunemine algab vananemise protsessi. See põhjustab bakterite ja teiste organismidega. Generaatorid kasutataks seda tootmisvõimsust toodete N2, mis võtab välja hapniku ja pikendab toote eluiga oluliselt, sest need organismid ei saa areneda. Lisaks keemilise lagunemise oksüdatsiooni põhjustatud toit võib ära hoida või lõpetada.

Analüütiline keemia

Lämmastiku generaatorid peavad eri liiki analüütilise keemia vedelikkromatograafia– näiteksmassispektromeetria ja gaasikromatograafia kui lämmastiku stabiilne ja pidev esitamine on vajalik.

Õhusõiduki & mootorsõidukite rehvid

Kuigi õhk on 78% lämmastikku, enamiku õhusõidukite rehvid on täis lämmastikku, ja on palju rehvi ja autotööstuse kauplused lämmastiku generaatorid täita rehvid, ära olles selle lämmastiku paagis on kuiv. Sageli suruõhu tank on vett seda, mis pärineb atmosfääri pärast lahkumist õhukompressor tank kondenseeruv veeaur. Ka lämmastik on öelnud, et säilitada stabiilsem kui soojendada ja jahutada [volituses vaja] ja on nimetatud [volituses vaja] olema suurem molekuli (109.76 pm) nii ei permeaati rehvi kergesti O2 [volituses vaja] (120.74 pm) ja argooni.

Keemia-ja naftakeemia

Lämmastiku keemia-ja naftakeemia peamine ja väga tähtis kohaldamine on inertses keskkonnas tagamiseks üldised tööstusohutuse puhastus ja kaitse protsessi laevade ajal osutamine. Pealegi, lämmastikku kasutatakse torustike survekatsel, keemiliste mõjurite transport ja tehnoloogiliste protsesside kasutatud kasutatavate katalüsaatorite regenereerimise.

Elektroonika

Elektroonika, lämmastiku toimib antioksüdant valmistamiseks pooljuhtide ja vooluahelaid, termilise töötluse valmistoodete, samuti puhub ja puhastamine.

Klaasitööstus

Klaasi tootmise, lämmastiku tõestab tõhusaks jahutamiseks agent vibu ahju elektroodid, oksüdatsiooni inhibiitor ajal protsessi menetlused ning õhu jahedam.

Metallurgia

Metallitööstus kasutab lämmastiku üldiselt vahendina kaitsta Mustmetallide ja värviliste metallide ajal lõõmutamist. Ka lämmastik on kasulik selline standard tööstus protsessid nii neutraalne noolutamine, sideaine, raske kõvajoodisjootmise, leevendab stressi, cyanide kõvenemine, metal-pulber paagutamise ja väljapressimist die jahutus.

Värvi-ja lakijäätmed tööstuse

Värvi- ja lakijäätmed tootmise kasutab lämmastiku loomise protsessi laevade ohutuse tagamiseks on inertses keskkonnas kui ka hapniku nihke ajal pakkimine polümerisatsioon kuivatamiseks õlide vältimiseks.

Naftatööstuse

Naftatööstuse, lämmastik on asendamatu komponent protsesside arv. Lämmastikku kasutatakse kõige sagedamini, plahvatuste vältimise ja tuleohutuse inertse keskkonna loomiseks ja transpordi ja süsivesinike ülekande toetamiseks. Lisaks kasutatakse lämmastiku torujuhtme katsetamine ja likvideerimine, puhastus tehnoloogia laevade ja vedelgaasi vedajate ja süsivesinike hoidlate puhastamine.

Farmaatsiatööstus

Farmaatsiatööstuses, lämmastiku leiab rakenduse ravimituru pakendamist ja vastase tegevuse trahvi hajutatud ainete kasutamise korral plahvatuse ja tulekahju ohutuse tagamine.

Hüpoksiline õhu tulekahju vältimise süsteemi

Lämmastiku generaatorid kasutatakse hüpoksiline õhu tulekahju ennetamiseks süsteemides air väike hapnikusisaldust.Hot Tags: väike lämmastiku generaator, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, eksportijate, müüja, osta

Paari: PSA lämmastiku generaator, gaas puhastatakse: 99,99% kohapeal müügiks

Järgmise: Tööstuse lämmastiku generaator

Küsitlus

You Might Also Like